PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Benitez: Nėnshkrova pėr tifozėt dhe familjen time

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3976
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Benitez: Nėnshkrova pėr tifozėt dhe familjen time   Fri Mar 20, 2009 5:13 am

Rafa Benitez ka nėnshkruar kontratė tė re pesėvjeēare me Liverpoolin, ndėrsa ka njoftuar se rol kryesor nė vendimin e tij ka pasur familja dhe tifozėt.
“Jam shumė i lumtur pėr vete, pėr familjen time dhe shpresoj qė tifozėt tė jenė tė lumtur”.

“Ishte njė vendim shumė i lehtė pėr mua, sepse ėshtė i vetmi klub me tė cilin dėshiroja tė mbetem”, ka thėnė Benitez pėr “The Liverpool Echo”.
Back to top Go down
View user profile
 
Benitez: Nėnshkrova pėr tifozėt dhe familjen time
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Lediana Kapaj: Motrės time...( Kushtuar motrės sė njė miku)
» Vjollca Pasku:Nje takim miqesor me miken time Briliana ..., (suprize per mua) !
» ELIDA BUĒPAPAJ:FERIAL VASILIT, MĖSUESES TIME TĖ LETĖRSISĖ NĖ GJIMNAZIN SAMI FRASHĖRI
» Si tentuan ta trafikojnė vajzėn time tre matrapazėt nga Drenasi?
» Fetah Rudi:Urdhrin pėr vrasjen time e dha Fatmir Limaj

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: