PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Chiellini dhe Nedved tė gatshėm kundėr Romės

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3921
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Chiellini dhe Nedved tė gatshėm kundėr Romės   Fri Mar 20, 2009 5:14 am

Pėrkundėr listės sė gjatė tė lėndimeve, Juventusi ka arritur tė menaxhojė rikuperimin e dyve nga lojtarėt kryesorė, Giorgio Chiellini dhe Pavel Nedved, para ndeshjes shumė tė rėndėsishme kundėr Romės.
Roma dhe Juventus takohen tė martėn mbrėma nė Stadio Olimpico tė kryeqytetit italian, ndėrsa pas informatave tė reja, trajneri Caludio Ranieri po frymon mė lehtė.

Chiellini iu nėnshtrua njė ndėrhyrjeje tė suksesshme kirurgjike nė hundė dhe pritet tė jetė nė formacionin bazė tė bardhezinjve, por mund tė mbajė maskė mbrojtėse.

Ndėrsa Pavel Nedved, i cili u lėndua nė ndeshjen e Ligės sė Kampionėve kundėr Chelseat, pritet tė kthehet nė mesfushė pėr t’i mbėshtetur Alessandro Del Pieron dhe Vincenzo Iaquintan nė sulm.

Juventusi ėshtė dėmtuar shumė nga lėndimet kėtė sezon, ndėrsa pėrveē lojtarėve tė tjerė, kundėr Romės mungojnė Amauri, Mauro Camoranesi, Mohammed Sissoko dhe Nicola Legrottaglie.
Back to top Go down
View user profile
 
Chiellini dhe Nedved tė gatshėm kundėr Romės
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Sinan Kastrati:Pėr dhe "kundėr" Rugovės
» Vaksinė e re kundėr gripit tė derrave
» Trimi i pamposhtur Kapidan Marka Gjoni (1861-1925) pėrballoi ēdo sulm tė armiqve kundėr Mirditės Nga:Tomė Mrijaj
» Gjergj Kabashi: Revoltė shqiptare apo "protesta arabe" kundėr aksionit policor "Monstrum" nė Shkup

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: