PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Diego: Nė fund tė sezonit largohem nga Werderi

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3914
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Diego: Nė fund tė sezonit largohem nga Werderi   Fri Mar 20, 2009 5:19 am

Pas spekulimeve tė shumta pėr mesfushorin e Werder Bremen, Diego, braziliani ka njoftuar se kėtė verė ai do tė largohet drejt njė skuadre mė tė madhe.
“Mundėsitė janė tė mėdha qė tė largohem nė verė. I kam kaluar tre vite kėtu, ndėrsa mė kanė mbetur edhe dy tė tjera nė kontratė. Sido qė tė jetė, kam pranuar oferta tė shumta dhe ka ardhur koha qė t’i marr ato seriozisht”.

“Tani pėr tani po mendoj vetėm pėr Werder Bremenin, ndėrsa nė maj do tė takohem me agjentin tim pėr tė marrė vendimet e duhura”.

“Ėndrra ime ėshtė qė ta fitoj Ligėn e Kampionėve dhe e di se me Werderin do tė jetė vėshtirė tė ndodh kjo. Janė disa klube tė mėdha tė cilat mė kanė kontaktuar dhe nuk mund tė shtirem kinse asgjė nuk ka ndodhur”, ėshtė cituar Diego nga “Corierre dello Sport”.

Diego ka qenė nė formė tė shkėlqyer kėtė sezon, ndėrsa pėr shėrbimet e tij janė tė interesuar gjigantėt evropianė, Juventus, Real Madrid dhe Inter.
Back to top Go down
View user profile
 
Diego: Nė fund tė sezonit largohem nga Werderi
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: