PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Udine eliminon kampionėt

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3914
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Udine eliminon kampionėt   Fri Mar 20, 2009 5:20 am

Skuadra e Udineses ėshtė kualifikuar nė ēerekfinale tė Kupės UEFA, pasi ėshtė treguar skuadėr mė e suksesshme pėrballė Zenit St Petersburgut nė tė dyja ndeshjet e zhvilluara, duke fituar me rezultat tė pėrgjithshėm prej 2-1.
Takimi i zhvilluar tė enjten mbrėma nė Petrovsky Stadium ndėrmjet, Zenit St Petersburgut dhe Udineses ka pėrfunduar me fitore minimale tė skuadrės vendase.

Ky gol i shėnuar nga Anatoily Tymoschuk (34’), nuk mjaftoi qė Zeniti tė vazhdonte mė tutje, pasi qė ndeshja e parė e zhvilluar nė Itali kishte pėrfunduar me fitoren prej 2-0 tė Udineses.
Back to top Go down
View user profile
 
Udine eliminon kampionėt
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: