PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Edhe PSG nė ēerekfinale

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3676
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Edhe PSG nė ēerekfinale   Fri Mar 20, 2009 5:22 am

Skuadra e Paris Saint-Germain ėshtė kualifikuar nė ēerekfinale tė Kupės UEFA, pasi ka arritur tė shėnojė fitore si mysafir i Bragės.
Takim i parė i zhvilluar nė Francė pėrfundoi a gola, ndėrsa nė kėtė ndeshje mjaftoi fitorja minimale e mysafirėve, e cila ua siguroi vizėn pėr garat e mėtutjeshme.

Tė vetmin gol nė ndeshje shėnoi Guillaume Hoarau (81’), pėr t’ia siguruar skuadrės sė tij ēerekfinalen e Kupės UEFA dhe pėr tė penguar zhvillimin e vazhdimeve.
Back to top Go down
View user profile
 
Edhe PSG nė ēerekfinale
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Asllan Dibrani: Gjergj Kastriot Skėnderbeu edhe pėr se vdekuri po i tremb armiqtė!
» Shkrime nga Xun Ēetta:Ndodhi edhe kjo
» Teuta ishte mbretėreshė ilire, ajo mėkėmbėsoi tė shoqin, Agronin, nė vitin 231 p.e.s.(A i ngjan edhe Presidentja e re e Kosovės Mbretreshės sonė)
» Hoxha: Ne pranojmė edhe tė vritemi, por edhe tė vrasim. Ne jemi pro Xhihadit
» Krajka: Kėnga e Vaēe Zelės qė u kėndua vetėm njė herė

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: