PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 City kualifikohet pas penalltive

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3914
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: City kualifikohet pas penalltive   Fri Mar 20, 2009 5:23 am

Pas njė drame tė zhvilluar tė enjten mbrėma nė takimin kthyes tė vlefshėm pėr Kupėn UEFA, ndėrmjet Aalborgut dhe Manchester Cityt, skuadra nga Liga Premier e ka vazhduar garėn nė ēerekfinale.
Ndeshja e parė e zhvilluar nė Stadiumin e Qytetit nė Manēester, pėrfundoi me fitoren e ‘pasanikėve’ me rezultat 2-0.

Edhe nė ndeshjen e zhvilluar tė enjten mbrėma nė Stadiumin e Aalborgut, vendasit arritėn qė me dy golat e shėnuar nė minutat e fundit tė kohės sė rregullt (84’ dhe 90’), t’i sigurojnė vazhdimet, tė cilat pėrfunduan me tė njėjtin rezultat dhe mbeti qė penalltitė ta vendosin fituesin.

Pas ekzekutimit tė penalltive, skuadra e Manchester Cityt u tregua mė e saktė nga pika e bardhė duke fituar 4-3.
Back to top Go down
View user profile
 
City kualifikohet pas penalltive
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: