PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Puyol mungon kundėr Malagas

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3640
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Puyol mungon kundėr Malagas   Fri Mar 20, 2009 5:24 am

Kapiteni i Barcelonės, Carles Puyol, do tė mungojė nė ndeshjen e tretė radhazi tė Blaugranėve, pasi qė dy javė mė parė e lėndoi nyjėn e majtė nė pėrballjen kundėr Athletic Bilbaos.
Parashikimet e fillestare tė mjekėve ishin qė spanjolli do tė mungonte tri javė, mirėpo ata shpresojnė qė Puyol tė jetė i gatshėm nė pėrballjen e Spanjės kundėr Turqisė nė kuadėr tė kualifikimeve pėr Kampionatin Botėror.

Sipas “Sport”, mbrojtėsi katalunas ėshtė kthyer tė enjten nė stėrvitje, mirėpo kishte zhvilluar disa ushtrime tė kufizuara, ndėrsa nuk e kishte prekur aspak topin dhe ishte stėrvitur ndaras nga bashkėlojtarėt e tij.
Back to top Go down
View user profile
 
Puyol mungon kundėr Malagas
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Nafi Ēegrani: Demant kundėr ''komentit'' tė njė spiuni tė fshehur
» Gaztori Erion Veliaj, gėlbaza shpifėse e Edi Ramės kundėr tė majtės shqiptare
» Asllan Dibrani:Kushtrim pėr shpėtim nga rreziku i ekstremizmit islamik,qė vepron nė mėnyrė perfide kundėr kombit shqiptar
» Tė gjitha veprimet e kundėrligjshme tė Xhabir Zharkut
» Propagandė naive dhe e pėshtirė kundėr festės sė Vitit tė Ri (VIDEO)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: