PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Guardiola kėrkon Higuainin

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3525
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Guardiola kėrkon Higuainin   Fri Mar 20, 2009 5:25 am

Shtypi spanjoll ka spekuluar se trajneri i Barcelonės, Pep Guardiola, ėshtė duke e pėrcjellė sulmuesin e rivalėve tė pėrbetuar tė Real Madridit, Gonzalo Higuain.

Sipas tė pėrditshmes “Marca”, Guardiola dėshiron ta transferojė nė Camp Nou sulmuesin e Los Blancos, pasi qė trajnerit i pėlqen shumė teknika dhe aftėsitė sulmuese tė 21-vjeēarit.

Higuain po kalon njė formė shumė tė mirė te Mbretėrit, mirėpo pėrkundėr kėsaj e ardhmja e tij ende mbetet e pavendosur deri pas zgjedhjeve presidenciale te Reali.
Back to top Go down
View user profile
 
Guardiola kėrkon Higuainin
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Skėnder R. Hoxha: Dushkaja kėrkon gjurmime arkeologjike
» "Bezbednosti" (BIA) serb, nė mesin e 157 kosovarėve e kėrkon ende Tahir Zemėn ?!
» LDK kėrkon dorėheqjen e Shpend Ahmetit
» Ish i dashuri i kėrkon ndihmė Jahjagės: Pėr hir tė dashurisė qė kemi pasur e luta tė mė gjejė njė punė
» Dorela Dajti, kėrkon takim me tė shoqin

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: