PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Cech: Do tė luajmė nė finale tė LK

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3978
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Cech: Do tė luajmė nė finale tė LK   Fri Mar 20, 2009 5:26 am

Portieri i Chelseat, Petr Cech, ėshtė i bindur se Blutė do ta pėrsėrisin suksesin e sezonit tė kaluar dhe do tė arrijnė sėrish deri nė finale tė Ligės sė Kampionėve.
“Pas dy gjysmėfinalesh dhe njė finaleje (tė humbur), mendoj se tash ėshtė koha qė ta fitojmė Ligėn e Kampionėve”.

“Mendoj se do ta kemi mundėsinė qė tė arrijmė sėrish nė finale kėtė vit. Jam i bindur se mund tė arrijmė deri atje ku arritėm sezonin e kaluar, por kėtė herė jemi mė kualitativ dhe dallojmė nga viti i kaluar”, ėshtė shprehur portieri ēek.
Back to top Go down
View user profile
 
Cech: Do tė luajmė nė finale tė LK
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: