PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Gerrad sėrish nė gjykatė

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3920
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Gerrad sėrish nė gjykatė   Fri Mar 20, 2009 5:27 am

Kapiteni i Liverpoolit, Steven Gerrard, duhet tė paraqitet nė gjykatė gjatė tė premtes pėr ta bėrė deklaratėn e tij nė lidhje me incidentit qė ndodhi nė njė lokal nate nė dhjetor tė vitit tė kaluar.
“Guardian” njofton se Gerrard do tė paraqitet pėr tė dytėn herė nė gjykatė (pėr herė tė parė u paraqit nė janar), si pasojė e pėrfshirjes nė njė rrahje.

Simboli i Tė Kuqve pritet tė deklarohet ‘I Pafajshėm’ pėr tė gjitha akuzat kundėr tij.

Gerrard do tė gjykohet sė bashku me gjashtė meshkuj tė tjerė tė cilėt ishin tė pėrfshirė nė kėtė incident.
Back to top Go down
View user profile
 
Gerrad sėrish nė gjykatė
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Krimet e komunizmit / Bilbil Klosi, gjykatėsi komunist qė dha shekuj burg dhe u mori jetėn qindra antikomunistėve
» Anton Quni flet pėr Gjykatėn Speciale: LDK-ja nuk do ta cenojė pozitėn ndėrkombėtare tė Kosovės
» .Sot u rihap sėrish tuneli i Kalimashit
» Serbia sėrish terrorizon shqiptarėt, nuk i lejon tė votojnė nė zgjedhje lokale
» Tėrė jetėn nė shėrbim tė kombit - Vdiq gjykatėsi dhe publicisti Shehat Marku

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: