PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Reali pėrgatit 70 milionė euro pėr Kaka

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3676
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Reali pėrgatit 70 milionė euro pėr Kaka   Fri Mar 20, 2009 5:27 am

Edhe pse ka deklaruar vazhdimisht se ėshtė i lumtur te skuadra e tij, superylli i Milanit Leite Kaka ėshtė vazhdimisht shėnjestra kryesore e shumė skuadrave evropiane, tė cilat ofrojnė para tė mėdha pėr tė siguruar shėrbimet e tij.
Lajmet mė tė reja vijnė nga Spanja, sipas tė cilave Real Madridi ėshtė gati tė bėjė njė ofertė shumėmilionėshe pėr ta transferuar brazilianin nė Bernabeu.

Sipas “Sport”, pretendenti kryesor pėr president tė Los Blancos, Florentino Perez, ėshtė duke pėrgatitur 70 milionė euro pėr ta rrėmbyer brazilianin nga San Siro, si dhe do t’i ofrojė njė pagė qė ka vlerėn 12 milionė euro pėr sezon.
Back to top Go down
View user profile
 
Reali pėrgatit 70 milionė euro pėr Kaka
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» "Zhduket" shqiptari qė fitoi 168 milionė euro nė lotarinė belge
» Kush ėshtė vajza tė cilėn nė 19:30 e presin nė "randez-vous" mbi tre milionė shqiptarė!
» Selvije Bajrami:Bandat nė luftė pėr tokėn 20 milionėshe
» Veterani i UĒK'sė: Agim Ēeku tha se kushdo qė i ka 3 mijė euro, mund tė bėhet veteran
» A jep dorėheqje Rama nėse Tom Doshi publikon faturėn 4 milion euro qė e sponsorizoi?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: