PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Mourinho: Jam i nderuar qė e trajnoj Zanettin

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3644
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Mourinho: Jam i nderuar qė e trajnoj Zanettin   Sat Mar 21, 2009 3:37 am

Trajneri i Interit, Jose Mourinho, e ka lėvduar kapitenin Javier Zanetti gjatė njė feste tė veēantė nė fushėn stėrvitore tė zikaltėrve.
“Ėshtė kėnaqėsi qė pas tė gjitha atyre ndeshjeve qė ka zhvilluar ai pėr Interin, unė e kam nderin qė ta udhėheq nė disa ndeshje tė tjera”.

“Zannetti ka pasur shumė trajnerė nė tė kaluarėn, prandaj ėshtė njė nder qė tė jem trajner aktual i tij. Ai ka fuqi dhe karakter, dy karakteristika tė cilat e dallojnė njė lojtar”, ka thėnė portugezi pėr “Il Corriere Dello Sport”.
Back to top Go down
View user profile
 
Mourinho: Jam i nderuar qė e trajnoj Zanettin
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Xun Ēetta:Pėrshėndetje tė nderuar/a kudo qe jeni
» Xun ĒETTA.Pėrshėndetje dhe respekt tė nderuar/a kudo qė jeni
» Xun Ēetta:Tė nderuar anėtar,shokė,miq e adhurues tė dy gjinive tė facbook-ut dhe ju nga E.mail adresat private
» Xun Ēetta:Pėrshėndetje tė nderuar/a
» Afrim Krasniqi: Njė President qė duhet nderuar

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: