PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Hiddink: Duhet t’i mposhtim mė tė fortit

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3976
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Hiddink: Duhet t’i mposhtim mė tė fortit   Sat Mar 21, 2009 3:38 am

Chelsea do tė ndeshet sėrish me Liverpoolin nė kuadėr tė Ligės sė Kampionėve, ndėrsa trajneri i Bluve, Guus Hiddink, thotė se nėse dėshirojnė ta fitojnė trofeun, ata duhet t’i mposhtin mė tė fortit.
“Liga e Kampionėve bėhet gjithnjė e mė emocionuese sa mė afėr fundit qė ėshtė”.

“Nuk ėshtė me rėndėsi se me cilėn skuadėr dėshirojmė ne tė luajmė, por ėshtė me rėndėsi qė t’i mposhtim mė tė fortit pėr tė dalė fitues, pa marrė parasysh a ėshtė Liverpooli, Manchester Unitedi apo Barcelona”.

“Mė treguan se Chelsea dhe Liverpooli kanė pasur shumė duele nė kuadėr tė kėsaj gare vitet e fundit. Kėto pėrballje e tėrheqin vėmendjen botėrore dhe kjo ėshtė e mirė pėr futbollin”, ka thėnė holandezi pėr “Sky Sports News”.
Back to top Go down
View user profile
 
Hiddink: Duhet t’i mposhtim mė tė fortit
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» LEXOJE .. Patjetėr duhet tė lexohet,dhe patjetėr duhet tė shpėrndahet-Ataku nė zemėr
» Fotaq Andrea: Ne duhet tė flasim me gjuhėn e shqiptarizmės e tė kulturės sonė tė lashtė
» LIRI LOSHI: NUK NDALET SERBIA - AJO DUHET NDALUR!
» FJALIMI i Azem Hajdarit nė vitin 1992: Unė di shumė, ndaj duhet tė zhdukem. Jam viktimė e kėsaj diktature tė re
» Faik Krasniqi: Protokolli Eulex-Serbi, tanime pune e kryer,por si duhet te reagohet ndaj ketij Protokolli

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: