PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Wenger: Nuk jemi favoritė

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3920
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Wenger: Nuk jemi favoritė   Sat Mar 21, 2009 3:40 am

Trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger, nuk i konsideron Topēinjtė favoritė nė pėrballjet e ēerekfinales sė Ligės sė Kampionėve kundėr Villarrealit.
“Nuk e di nėse Arsenali ėshtė favorit, dhe kjo nuk ka shumė rėndėsi. Unė besoj se nė momentin kur fillon ndeshja nuk ka favoritė”.

“Mundėsitė janė 50/50. E njohim Villarrealin nga gjysmėfinalja e vitit 2006 dhe kemi njė pėrvojė me ta”.

“Suksesi ynė do tė varet nga paraqitja e skuadrės si edhe nga lojtarėt tė cilėt do t’i kemi nė dispozicion”, ka thėnė Wenger.
Back to top Go down
View user profile
 
Wenger: Nuk jemi favoritė
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» AGIM GASHI - ANGELA MĖRKELIT
» JEMI SHQIPTAR ME TRI BESIME- Poezi nga ;Lek Mrijaj
» Dardan Velija: Njė biografi siē s'jemi mėsuar tė shohim
» Ne ishim ketu, Ne jemi akoma ketu, kjo eshte "HISTORIA" e Popullit Tim

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: