PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Benitez: Duhet ta mposhtim Chelsean nė Anfield

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3914
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Benitez: Duhet ta mposhtim Chelsean nė Anfield   Sat Mar 21, 2009 3:41 am

Rafa Benitez mendon se Liverpooli mund ta eliminojė skuadrėn e Chelseat nga Liga e Kampionėve, por me kusht qė tė shėnojė fitore nė kėshtjellėn e Tė Kuqve, nė Anfield.
“Ėshtė me rėndėsi tė mendojmė pėr ndeshjen e parė nė Anfield ku do ta kemi mbėshtetjen e tifozėve tanė, prandaj aty duhet tė nxjerrim rezultat pozitiv para se tė shkojmė nė Stamford Bridge”.

“Duhet tė sigurohemi qė tė mos e bėjmė gabimin e njėjtė qė e bėmė nė ndeshjen e parė gjysmėfinale tė sezonit tė kaluar. Na presin dy takime shumė tė vėshtira, por jemi duke luajtur mirė dhe kemi besim tė plotė se mund t’ia dalim mbanė”, ka thėnė spanjolli.
Back to top Go down
View user profile
 
Benitez: Duhet ta mposhtim Chelsean nė Anfield
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» LEXOJE .. Patjetėr duhet tė lexohet,dhe patjetėr duhet tė shpėrndahet-Ataku nė zemėr
» Fotaq Andrea: Ne duhet tė flasim me gjuhėn e shqiptarizmės e tė kulturės sonė tė lashtė
» LIRI LOSHI: NUK NDALET SERBIA - AJO DUHET NDALUR!
» FJALIMI i Azem Hajdarit nė vitin 1992: Unė di shumė, ndaj duhet tė zhdukem. Jam viktimė e kėsaj diktature tė re
» Faik Krasniqi: Protokolli Eulex-Serbi, tanime pune e kryer,por si duhet te reagohet ndaj ketij Protokolli

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: