PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Ferguson i kėnaqur me Porton

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3942
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Ferguson i kėnaqur me Porton   Sat Mar 21, 2009 3:42 am

Menaxheri i kampionėve nė fuqi tė Ligės sė Kampionėve, Sir Alex Ferguson, ėshtė ndarė i kėnaqur me hedhjen e shortit tė premten, pasi qė Manchester United do ta ketė tė lehtė ta sigurojė gjysmėfinalen kėtė sezon.
“Ky ėshtė njė short i mirė pėr ne. Nganjėherė ėshtė vėshtirė tė mendosh nėse ėshtė mė mirė ta luash ndeshjen e parė nė shtėpi, apo si mysafir, mirėpo e rėndėsishmja ėshtė qė tė mos pėsosh gol nė terren vendas”.

“Jemi takuar me Porton edhe nė tė kaluarėn dhe kemi respekt pėr skuadrat portugeze. Nė skuadrėn tonė kemi pasur ndikim tė madh tė futbollit portugez, nė fillim me Carlos Quieroz, ndėrsa tani me Cristianon dhe Nanin. Prandaj, dua tė them se e kuptojmė futbollin portugez”.

“Jemi tė lumtur me pėrzgjedhjen dhe po mendojmė pėr fillimin e pėrgatitjeve pėr ndeshjet kundėr Portos”, ka thėnė skocezi pėr ManUtd.com.
Back to top Go down
View user profile
 
Ferguson i kėnaqur me Porton
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: