PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Alves: Bayerni sfidė e rėndėsishme

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3888
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Alves: Bayerni sfidė e rėndėsishme   Sat Mar 21, 2009 3:43 am

Mbrojtėsi i Barcelonės, Daniel Alves, e ka pėrshkruar kundėrshtarin e radhės nė Ligėn e Kampionėve si njė "sfidė e rėndėsishme" pėr Barcelonėn.
Barcelona do tė pėrballet me Bayern Munichun nė kuadėr tė ēerekfinales sė Ligės sė Kampionėve, ndėrsa pas atij shkatėrrimi qė i bėnė bavarezet Sportingut tė Lisbonės, Blaugranėt duhet tė jenė tė kujdesshėm pėr rrezikun qė kanė pėrpara.

“Kjo pėrballje ėshtė njė sfidė shumė e rėndėsishme pėr Barcelonėn. Ne do t’i tejkalojmė ata me kualitetin tonė dhe me lojėn qė tregojmė... Jemi tė bindur se do tė luajmė nė fazėn tjetėr, ku do tė jemi njė hap mė afėr finales”, ka thėnė braziliani pėr “Sport”.
Back to top Go down
View user profile
 
Alves: Bayerni sfidė e rėndėsishme
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: