PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Udine e gatshme pėr Werderin

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3914
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Udine e gatshme pėr Werderin   Sat Mar 21, 2009 3:44 am

Drejtori gjeneral i Udineses, Pietro Leonardi, ka komentuar pozitivisht pėr shortin nė kuadėr tė Kupės UEFA, ku skuadra e tij do tė pėrballet me Werder Bremenin nė ēerekfinale.
“Do tė jetė njė pėrballje fascinuese kundėr njė skuadre tė rėndėsishme. Ekipi gjerman ka lojtarė individualė tė mirė dhe ka njė lojė tė testuar mirė, qė bart edhe pėrvojėn evropiane”.

“Sido qė tė jetė, ne jemi tė gatshėm tė pėrballemi me ta dhe do tė mundohemi tė shfaqim ndeshje sa mė spektakolare”, ka thėnė Leonardi pėr Sportmediaset.it.

Nė takimet tjera ēerekfinale do tė ndeshen Hamburg - Manchester City, PSG - Dynamo Kyiv dhe Shakhtar - Marseille.
Back to top Go down
View user profile
 
Udine e gatshme pėr Werderin
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: