PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Walcott lėndohet sėrish

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3888
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Walcott lėndohet sėrish   Sat Mar 21, 2009 3:45 am

Anėsori i Arsenalit, Theo Walcott, sėrish ka pėsuar lėndim tė gjurit nė stėrvitje, qė do tė mund ta mbajė atė jashtė fushe edhe pėr disa ndeshje.
“Lajmi i keq pėr ne dhe kombėtaren e Anglisė ėshtė se Walcott ėshtė lėnduar nė stėrvitje. Ai do tė bėjė njė skanim tė gjurit dhe jemi ca tė befasuar dhe tė shqetėsuar, pasi ai sapo u rikthye nė njė formė tė mirė”, ka thėnė Wenger.

“Kjo ėshtė njė lajm i keq. Ai me siguri do tė jetė jashtė ekipi pėr ndeshjen ndaj Newcastle dhe nuk do tė jetė nė ekipin kombėtar”, ka shtuar trajneri francez.
Back to top Go down
View user profile
 
Walcott lėndohet sėrish
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» .Sot u rihap sėrish tuneli i Kalimashit
» Serbia sėrish terrorizon shqiptarėt, nuk i lejon tė votojnė nė zgjedhje lokale

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: