PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Ferguson: Liverpooli ka harxhuar mė shumė se ne

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3942
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Ferguson: Liverpooli ka harxhuar mė shumė se ne   Sat Mar 21, 2009 3:46 am

Menaxheri i Manchester United, Sir Alex Ferguson, i ėshtė kundėrpėrgjigjur atij tė Liverpoolit, Rafa Benitez, rreth deklaratave se kush ka harxhuar mė shumė nė tregun e transferimeve.
“Kam biseduar me disa njerėz nė departamentin teknologjik tė sportit. Kemi parė se nė pesė vitet e fundit, Liverpooli ka harxhuar rreth 24 milionė euro mė shumė se Manchester United”, ka thėnė trajneri skocez.

“Ata janė shumė pėrpara nesh nė harxhime nė pesė vitet e fundit. Gjėja mė interesante ėshtė se ata kanė shfrytėzuar 60 lojtarė nė rezerva kėtė sezon”, ka shtuar Ferguson.
Back to top Go down
View user profile
 
Ferguson: Liverpooli ka harxhuar mė shumė se ne
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Anė tė mira dhe mė shumė pasoja negative
» Shqipėria ka shumė pėrparėsi pėr turistėt evropianė
» Besi Bekteshi: Falja nuk ėshtė kulturė e demokracisė shqiptare, por standard qė nuk do ta plotėsojmė edhe pėr shumė vite
» Kush Tradhėton mė shumė Femra apo Mashkulli ?
» FJALIMI i Azem Hajdarit nė vitin 1992: Unė di shumė, ndaj duhet tė zhdukem. Jam viktimė e kėsaj diktature tė re

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: