PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Riise: Roma mund ta befasojė Juventusin

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3942
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Riise: Roma mund ta befasojė Juventusin   Sat Mar 21, 2009 3:47 am

Mbrojtėsi i Romės, John Arne Riise, thotė se ekipi kryeqytetas mund ta befasojė Juventusin nė ndeshjen e sotme.
“Do tė kemi mungesė tė shumė yjeve, por megjithatė edhe mė tej do tė jetė njė ndeshje e shkėlqyeshme nė mes dy ekipeve”, ka thėnė norvegjezi.

Gialorosėt janė pa yjet Francesco Totti, Alberto Aquilani, Simone Perrotta, Cicinho, Juan, Marco Cassetti dhe Rodrigo Taddei, qė tė gjithė pėr shkak tė lėndimeve.

Po ashtu romakėt janė edhe pa katėr lojtarė tė suspenduar, Daniele De Rossi, David Pizarro, Souleymane Diamoutene dhe Marco Motta.

Kjo ka nxitur trajnerin Luciano Spalletti t’i thėrrasė gjashtė lojtarė tė ekipit tė tė rinjve, Riccardo Brosco, Alessandro Crescenzi, Marco D’Alessandro, Adrian Stojan, Alessandro Malomo dhe Sebastian Mladen.
Back to top Go down
View user profile
 
Riise: Roma mund ta befasojė Juventusin
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Shokėt e Atjon Zhitit nuk mund tė besojnė se ai nuk jeton mė (FOTO)
» Thaēi: Presidenti do tė zgjidhet nga PDK-ja
» Esat Ahmeti:Ai qė nuk e njeh veten, nuk mund ta njohė as tjetrin
» Kristaq Shabani:Lajthitje e tė lajthiturve?!A mund tė ngacmohet zjerrmi?!
» Xhavat Rexhaj:SI MUND TĖ JETOHET NĖ NJI SHOQĖRI KU VRASĖSIT E BURRAVE TĖ SHQUAR SHQIPTARĖ SORROLLATEN LIRSHĖM?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: