PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Anuloni porosinė e dėrguar me Gmail

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4164
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Anuloni porosinė e dėrguar me Gmail   Sat Mar 21, 2009 5:39 amNėse e pėrdorni kėtė shėrbim pa pagesė tė kompanisė Google, sigurisht qė sė paku njė herė ju ka ndodhur tė keni dėrguar e-mail, tė cilin pėr ndonjė arsye tė caktuar keni dėshiruar ta anulonit. Google ka integruar njė shtojcė tė re e cila ua mundėson pikėrisht kėtė gjė.
Edhe po qė se e keni nisur porosinė nė adresė tė gabuar, apo nuk e keni shkruar tėrė pėrmbajtjen e porosisė, keni harruar tė shtoni ndonjė bashkėngjitje, tė cilėn keni dashur t’ia dėrgoni, apo keni bėrė diēka qė me dėshirė do tė donit ta anuloni dėrgimin e porosisė, Google prej tani e tutje u mundėson kėtė me njė shtojcė pėr Gmail.

Pasi qė tė shtypni Send, mbi dritaren e arkės (inbox) tuaj virtuale do t’ju paraqitet tasti Undo, i cili nė periudhėn kohore prej pesė sekondash u mundėson anulimin e dėrgimit tė porosisė.

Natyrisht, kėtė opsion duhet ta aktivizoni, e kėtė e bėni nė pėrzgjedhėsin Gmail Labs dhe me aktivizimin e shtojcės Undo Send.

mail.google.com

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Anuloni porosinė e dėrguar me Gmail
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: