PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Gigli konfirmon interesimin pėr Cassanon

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3920
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Gigli konfirmon interesimin pėr Cassanon   Sun Mar 22, 2009 5:19 am

Pas spekulimeve tė vazhdueshme tė mediave italiane, presidenti i Juventusit, Giovanni Cobolli Gigli, ka konfirmuar interesimin e skuadrės sė tij pėr sulmuesin e Sampdorias, Antonio Cassano.
“Cassano ėshtė njė lojtar i shkėlqyeshėm dhe Juventusi ėshtė duke i pėrcjellė disa lojtarė tė rangut tė tij”.

“Ne jemi duke kėrkuar lojtarin e duhur pėr ta zėvendėsuar Nedvedin, dhe dėshirojmė tė investojmė ca para pėr kėtė pozitė”, ka thėnė Gigli pėr “Tuttosport”.

Pėr ta transferuar Cassanon, Juve duhet tė paguajė sė paku 20 milionė euro, prej tė cilave 5 milionė do t’i shkojnė skuadrės sė mėparshme tė Cassanos, Real Madrid.
Back to top Go down
View user profile
 
Gigli konfirmon interesimin pėr Cassanon
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: