PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Donadoni: Napoli nuk ia ka frikėn Milanit

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3914
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Donadoni: Napoli nuk ia ka frikėn Milanit   Sun Mar 22, 2009 5:20 am

Trajneri i porsaemėruar i Napolit, Roberto Donadoni, paralajmėron ish-skuadrėn e tij Milan, pėr ferrin qė e pret nė San Paolo.
Napoli dhe Milani ndeshen tė dielėn mbrėma nė Stadio San Paolo nė takimin e vlefshėm pėr javėn e 29-tė nė Serie A, ndėrsa trajneri Donadoni nuk ua ka frikėn Rossonerėve.

“Do tė pėrballemi me njė skuadėr e cila rrallė gabon nė ndeshjet vendimtare, kėtė e tregon historia. Prandaj ne duhet tė jemi tė pėrsosur nė kėtė ndeshje”.

“Lojtarėt tanė janė ata tė cilėt duhet tė shėnojnė. Mbi tė gjitha duhet tė luajmė pa frikė. Nuk ka rėndėsi se kush do tė gabojė, por ne duhet ta japim mė tė mirėn nga vetja”, ka thėnė ish-trajneri i Italisė pėr “Sky Sport Italia”.
Back to top Go down
View user profile
 
Donadoni: Napoli nuk ia ka frikėn Milanit
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Sami Repishti: Zbrazėtia shqiptare mė ngjall frikė!
» "Jam mysliman, mos ki frikė"
» "Mbahu nėno, mos kij frikė, se ke djemtė nė Amerikė!"
» Dritan Dajti, studenti qė u kthye nė frikėn e policisė

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: