PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Klinsmann: Bundesliga ėshtė prioriteti ynė

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3699
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Klinsmann: Bundesliga ėshtė prioriteti ynė   Sun Mar 22, 2009 5:22 am

Bayern Munichu do tė pėrballet me Barcelonėn nė ēerekfinale tė Ligės sė Kampionėve, mirėpo bavarezėt duhet ta kthejnė vėmendjen te Bundesliga, pasi tė shtunėn e zhvillojnė ndeshjen kundėr Karlsruhes nė Allianz Arena.
“Duhet ta largojmė Ligėn e Kampionėve nga mendjet tona. Prioriteti ynė absolut ėshtė titulli i kampionit nė Bundesligė”.

“Duhet ta vazhdojmė presionin. Njė fitore kundėr Karlsruhes do ta mbante presionin kundrejt Herthas dhe rivalėve tjerė. Nuk duhet ta nėnvlerėsojmė Karlsruhen. Ata kanė njė skuadėr shumė mė tė mirė sesa qė tregon pozita e tyre nė tabelė”, ka thėnė trajneri Juergen Klinsmann pėr faqen zyrtare tė klubit.
Back to top Go down
View user profile
 
Klinsmann: Bundesliga ėshtė prioriteti ynė
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Dritan Ylli: Ėshtė koha tė punojmė pėr Shqipėrinė evropiane, zoti Klosi!
» Ja kush ėshtė Lavdrim Muhaxheri (Foto/Video)
» Shyhrete Behluli ėshtė sėmur !
» Mėrfi: Ėshtė pėr keqardhje loja politike nė Serbi me SHBA-nė
» Baki Ymeri: Kadri Mani ėshtė njė ndėr prijėsit e mėdhenj tė Lirisė qė e gėzon Kosova sot

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: