PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Begiristain: Barca duhet tė shėnojė nė Allianz Arena

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3942
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Begiristain: Barca duhet tė shėnojė nė Allianz Arena   Sun Mar 22, 2009 5:23 am

Dy skuadrat me mė shumė gola nė Ligėn e Kampionėve, Barcelona dhe Bayern Munichu, do tė pėrballen nė ēerekfinalen e kėsaj gare, ndėrsa drejtori sportiv i Blaugranėve, Txiki Bergiristain, thotė se ēelėsi i kualifikimit ėshtė qė Barca tė shėnojė nė shtėpi tė Bayernit.
“E dimė se stili i tyre i lojės do tė na shkaktojė shumė probleme, mirėpo ne duhet tė jemi tė vendosur pėr tė imponuar filozofinė tonė tė lojės, por duke mos e lėnė anash edhe inteligjencėn”.

“Kėtė sezon kemi dėshmuar se mund tė shėnojmė edhe nė ndeshjet si mysafir, prandaj duhet tė vazhdojmė kėshtu. Ėshtė shumė me rėndėsi qė tė shėnojmė kur tė luajmė nė Allianz Arena”, ka thėnė Bergiristain nė njė intervistė pėr “Ona FM”.
Back to top Go down
View user profile
 
Begiristain: Barca duhet tė shėnojė nė Allianz Arena
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» LEXOJE .. Patjetėr duhet tė lexohet,dhe patjetėr duhet tė shpėrndahet-Ataku nė zemėr
» Fotaq Andrea: Ne duhet tė flasim me gjuhėn e shqiptarizmės e tė kulturės sonė tė lashtė
» LIRI LOSHI: NUK NDALET SERBIA - AJO DUHET NDALUR!
» FJALIMI i Azem Hajdarit nė vitin 1992: Unė di shumė, ndaj duhet tė zhdukem. Jam viktimė e kėsaj diktature tė re
» Faik Krasniqi: Protokolli Eulex-Serbi, tanime pune e kryer,por si duhet te reagohet ndaj ketij Protokolli

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: