PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Dėshton edhe Chelsea

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3642
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Dėshton edhe Chelsea   Sun Mar 22, 2009 5:27 am

Skuadra e Chesleat nuk e ka shfrytėzuar humbjen e Manchester Unitedit pėr ta ngushtuar diferencėn e pikėve pasi ėshtė mposhtur nga Tottenhami.
Ndeshja e javės sė 30-tė e Ligės Premier, e zhvilluar tė shtunėn ndėrmjet Tottenham Hotspur dhe Chelseat, ka pėrfunduar me fitoren e skuadrės vendase me rezultat minimal prej 1-0.

Golin e vetėm nė ndeshje e shėnoi Luka Modric (50’) pas njė asistimi tė Lennon, pėr t’ia siguruar tre pikė tė arta skuadrės sė tij.

Pas humbjes sė United, Blutė e patėn njė mundėsi tė mirė qė t’i afroheshin liderit nė vetėm njė pikė diferencė, mirėpo nuk e bėnė kėtė dhe sėrish diferenca e tyre mbetet nė katėr pikė.
Back to top Go down
View user profile
 
Dėshton edhe Chelsea
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Asllan Dibrani: Gjergj Kastriot Skėnderbeu edhe pėr se vdekuri po i tremb armiqtė!
» Shkrime nga Xun Ēetta:Ndodhi edhe kjo
» Teuta ishte mbretėreshė ilire, ajo mėkėmbėsoi tė shoqin, Agronin, nė vitin 231 p.e.s.(A i ngjan edhe Presidentja e re e Kosovės Mbretreshės sonė)
» Hoxha: Ne pranojmė edhe tė vritemi, por edhe tė vrasim. Ne jemi pro Xhihadit
» Krajka: Kėnga e Vaēe Zelės qė u kėndua vetėm njė herė

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: