PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Manchester City kėrkon Zaraten

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3676
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Manchester City kėrkon Zaraten   Sun Mar 22, 2009 5:31 am

Klubi i pasur i Premierligės, Manchester City, vazhdon tė mbetet i interesuar nė sulmuesin e Lazios, Mauro Zarate.
Zarate ėshtė nė huazim tek Lazio nga klubi i Katari,t Al-Sadd, dhe agjenti i tij Jose Alberti thotė se City mund tė pėrpiqet tė marrė shėrbimet e argjentinasit edhe gjatė verės.

“City u interesuar pėr Zaraten edhe nė janar dhe klubi mė i pasur i bėtė mund tė provojė sėrish kėtė verė”, thotė Alberti.

“Lazio ka sjellė njė talent tė veēantė nė Itali, qė ka tėrhequr vėmendjen e shumė klubeve tė mėdha evropiane dhe gjatė dimrit City ishte i gatshėm ta transferojė atė me njė ofertė tė bujshme”, ka thėnė agjenti i tij Jose Alberti.

“Lazio, nė anėn tjetėr mund tė jetė e qetė pasi kanė marrėveshje me Al-Sadd dhe e kanė lojtarin nė duar”, ka shtuar mė tej agjenti.
Back to top Go down
View user profile
 
Manchester City kėrkon Zaraten
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Skėnder R. Hoxha: Dushkaja kėrkon gjurmime arkeologjike
» "Bezbednosti" (BIA) serb, nė mesin e 157 kosovarėve e kėrkon ende Tahir Zemėn ?!
» LDK kėrkon dorėheqjen e Shpend Ahmetit
» Ish i dashuri i kėrkon ndihmė Jahjagės: Pėr hir tė dashurisė qė kemi pasur e luta tė mė gjejė njė punė
» Dorela Dajti, kėrkon takim me tė shoqin

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: