PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Ferguson: Kėto humbje mund tė na kushtojnė

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3976
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Ferguson: Kėto humbje mund tė na kushtojnė   Sun Mar 22, 2009 5:32 am

Menaxheri i Manchester United, Sir Alex Ferguson, thotė se gabimet nė kėtė shkallė tė sezonit mund t’i kushtojnė ekipit tė tij.
Pas humbjen nga Liverpooli dhe Fulhami, trajneri skocez duket ca i shqetėsuar.

“Siē kam thėnė, kur humbni ndeshje nė mars edhe prill kjo mund tė ju kushtojė. Mbase kemi njė kryesim tė lehtė pėr momentin, por kjo nuk ėshtė shumė. Shpresoj se pas pauzės sė ndeshjeve ndėrkombėtare do tė rikthehemi nė formėn mė tė mirė”, ka thėnė Ferguson.

“Kemi edhe njė ndeshje kundėr Aston Villas nė shtėpi dhe mendoj se kjo do tė jetė vendimtare”, ka shtuar skocezi.
Back to top Go down
View user profile
 
Ferguson: Kėto humbje mund tė na kushtojnė
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Shokėt e Atjon Zhitit nuk mund tė besojnė se ai nuk jeton mė (FOTO)
» Thaēi: Presidenti do tė zgjidhet nga PDK-ja
» Esat Ahmeti:Ai qė nuk e njeh veten, nuk mund ta njohė as tjetrin
» Kristaq Shabani:Lajthitje e tė lajthiturve?!A mund tė ngacmohet zjerrmi?!
» Xhavat Rexhaj:SI MUND TĖ JETOHET NĖ NJI SHOQĖRI KU VRASĖSIT E BURRAVE TĖ SHQUAR SHQIPTARĖ SORROLLATEN LIRSHĖM?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: