PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Redknapp lavdėron mesfushorin Modric

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3919
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Redknapp lavdėron mesfushorin Modric   Sun Mar 22, 2009 5:32 am

Menaxheri i Tottenhamit, Harry Redknapp, ka qenė plot nė lėvdata pėr Luka Modric, i cili ishte autor i golit tė vetėm nė fitoren ndaj Chelseat.
“Ai ėshtė i veēantė dhe ka aftėsi tė mrekullueshme. Ai nuk ėshtė person i lehtė, ai mund tė jetė fizikisht i fuqishėm. Ai mund tė pėrzihet me tė mėdhenjtė dhe ėshtė njė lojtar i klasit”, ka thėnė Redknapp.

Tottenham tash ėshtė tre pikė larg vendit tė shtatė, qė dėrgon nė Evropė, dhe Redknapp shprehet optimist se do tė mund tė arrijė synimin.

“Ne kemi nxjerrė 18 pikė nga nėntė ndeshje, qė do tė thotė se luajmė mirė”, ka shtuar trajneri.
Back to top Go down
View user profile
 
Redknapp lavdėron mesfushorin Modric
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Ja si mė lavdėroi e pastaj mė sulmoi Riza Greiēevci

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: