PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Benitez: Villa nuk do tė pėrfundojė nė top katėrshen

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3919
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Benitez: Villa nuk do tė pėrfundojė nė top katėrshen   Sun Mar 22, 2009 5:33 am

Menaxheri i Liverpoolit, Rafa Benitez, duke folur para ndeshjes sė sotme thotė se ai nuk beson se Aston Villa do tė mund tė pėrfundojė nė top katėrshe kėtė sezon.
“Ėshtė shumė vėshtirė pėr ta tė vazhdojnė tė luajnė me tė njėjtėn tempo pėr njė kohė tė gjatė. Ekipet tjera janė top dhe janė shumė tė fuqishme”, thotė Benitez.

“Villa ka pasur njė sezon fantastik dhe ata janė nė njė pozitė tė mirė dhe duhet tė pėrpiqen deri nė fund. Por Arsenali luan shumė mė mirė dhe situata do tė bėhet mė e vėshtirė pėr Villan. Por edhe mė tej ky ėshtė njė sezon i mirė pėr ta”, ka shtuar spanjolli.

Nėse Liveprooli shėnon fitore ndaj Aston Villas nė ndeshjen e sotme, do tė marrė vendin e dytė tė tabelės sė Premierligės dhe do t’i afrohet Manchester United nė vetėm njė pikė.
Back to top Go down
View user profile
 
Benitez: Villa nuk do tė pėrfundojė nė top katėrshen
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: