PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Cannavaro: Reali i bashkuar mund ta fitojė titullin

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3701
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Cannavaro: Reali i bashkuar mund ta fitojė titullin   Sun Mar 22, 2009 5:34 am

Mbrojtėsi italian Fabio Cannavaro thotė se Real Madridi ende ėshtė i aftė ta tejkalojė liderin e tabelės, Barcelonėn.
“Ėshtė ora 11-tė dhe ne do tė luftojmė deri nė fund pasi nėse luftojmė sė bashku me siguri se do ta fitojmė ligėn. Jemi ende prapa Barcelonės, andaj ekipi nuk duhet tė dėshtojė sėrish pasi e ardhmja jonė varet nga kjo”, thotė Cannavaro.

“Ka qenė njė sezon i pazakonshėm dhe ne kemi ndryshuar trajnerin dhe presidentin, por duhet tė vazhdojmė tė punojmė deri nė minutėn e fundit, nė kėrkim tė njė rikthimi, me tė cilin tifozėt tonė do tė jenė krenar”, shton mė tej Cannavaro.
Back to top Go down
View user profile
 
Cannavaro: Reali i bashkuar mund ta fitojė titullin
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Sadik Bejko: Mbi mitet dhe ēmitizuesit
» (FOTO) A MUND TA BESONI SE KY ĖSHTĖ IBRAHIM RUGOVA?
» Qosja: Koalicioni PDK-LDK ėshtė i dėmshėm dhe Kosovės mund t'i sjellė befasi fyese dhe pėrulėse
» Xhevat Rexhaj: S'mund tė pajtohem se ka vdekur Ibrahim Rugova
» Interviste/ Iliriana Sulkuqi: Si lashė pianon, pėr "ėndrrėn nė sirtar", Shkollėn e Bashkuar/nga Albert ZHOLI

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: