PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Mbi 90 pėr qind e pėrdoruesve nuk e aprovojnė ridizajnin e Facebook

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4137
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Mbi 90 pėr qind e pėrdoruesve nuk e aprovojnė ridizajnin e Facebook   Mon Mar 23, 2009 12:15 pmMasa e madhe nga pothuajse njė milion pėrdorues tė cilėt kanė votuar nė anketėn pėr dizajnin e faqes sė parė tė kėtij rrjeti tė popullarizuar online i kanė dhėnė notė negative. Nga Facebook porosisin: “Do tė mėsoheni”.
“Katastrofė”, “i pashfletueshėm”, “ktheni dizajnin e vjetėr”, janė vetėm disa nga vėrejtjet e pėrdoruesve tė cilėt kanė komentuar zbatimin e faqes sė parė tė faqes sė rrjetit Facebook.
Megjithatė, siē raporton Cnet, pakėnaqėsinė mė tė madhe e shprehin pėrdoruesit tė cilėt nuk janė tė vetėdijshėm nga pikėpamja teknologjike (tė cilėt janė edhe mė tė shumtėt nė Facebook),sepse tė tjerėt veēmė janė mėsuar qė moti me ndryshime tė tilla ideore.
Shumė prej tyre pamjen e re tė Facebookut e lidhin me pamjen aktuale tė shėrbimit pėr mikrob loge Twitter, qė nuk ėshtė edhe larg sė vėrtetės.
Pėrkundėr pakėnaqėsisė sė pėrdoruesve me kėtė hap, numri i personave tė rinj nė Facebook po rritet pandalshėm, derisa aktualisht janė 175 milionė.

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Mbi 90 pėr qind e pėrdoruesve nuk e aprovojnė ridizajnin e Facebook
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» AKR premton 7 pėr qind ngritje ekonomike dhe 30 mijė vende pune
» Ē'ndodh me profilet ne Facebook pasi te keni vdekur?
» Pilo Zyba: INTERNETI KOHA DHE PASIONI - nėpėr faqet poetike nė Facebook -
» ARTA HYSI:HIMNI I FACEBOOK-ut

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: