PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Opel pėrgatit modelin Corsa 4x4 pėr vitin 2011

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 3859
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Opel pėrgatit modelin Corsa 4x4 pėr vitin 2011   Mon Mar 23, 2009 12:15 pmProdhuesve, tė cilėt automjetet e tyre kompakte i kthejnė nė ato sportive, sė shpejti do t’u bashkohet edhe Opel, pohojnė nė portalin e njohur britanik pėr automobilistikė - Autoexpress.
Britanikėt kanė arritur deri tek informata tė besueshme dhe fotografi, sipas tė cilave, siē pohojnė gjermanėt, kanė arritur tė krijojnė Opel Corsan 4x4.

Corsa sportive gjoja do tė duhej tė ndėrtohej nė platformėn e pėrshtatur tė modelit Agila.

Automjetin me tė cilin prodhuesi gjerman i automjeteve Opel, do t’i konkurronte edhe atij Yeti, tė paraqitur kohė mė parė nga Skoda, do ta fusin nė lėvizje njė paletė e motorėve tė vegjėl me turbo-mbushės me benzinė dhe naftė.

Corsa 4x4 megjithatė nuk do tė paraqitet para gjeneratės sė re tė Corsa e Meriva diku nė vitin 2011, pohojnė britanikėt.

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Opel pėrgatit modelin Corsa 4x4 pėr vitin 2011
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Teuta ishte mbretėreshė ilire, ajo mėkėmbėsoi tė shoqin, Agronin, nė vitin 231 p.e.s.(A i ngjan edhe Presidentja e re e Kosovės Mbretreshės sonė)
» Intervistė:Nė vitin 2012 Shyhretja vjen me njė album tė pėrbashkėt me Shkėlzen Jetishin
» Me rastin e ditlindjes me 23.05.2011:CIKĖL POETIK NGA LILIANA BENDO
» Urime Krishtėlindjet dhe Vitin e ri 2013
» Adelina Dardha: Poezi dashurie "Ndjenje". Gezuar vitin e ri 2010!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: