PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Mercedes E63 AMG

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4195
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Mercedes E63 AMG   Mon Mar 23, 2009 12:19 pmQysh muajin e ardhshėm nė panairin e automjeteve nė New York do tė paraqitet versioni sportiv i AMG-sė.
Mercedes E63 AMG futet nė lėvizje nga motori i njohur AMG prej 6.2 litrash, 525 kuaj fuqi dhe moment tė rrotullimit prej 630 Nm.

Performansat janė diē mė tė mira nė krahasim me versionin paraprak – 4.5 sekonda deri nė 100 km/h, derisa shpejtėsia maksimale, natyrisht, nė mėnyrė elektronike ėshtė kufizuar nė 250 km/h. Megjithatė, me njė pagesė bukur tė majme shtesė kufizimi mund tė largohet.

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Mercedes E63 AMG
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: