PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Nokia mbyll shėrbimin Mosh

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4195
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Nokia mbyll shėrbimin Mosh   Mon Mar 23, 2009 12:19 pmPėr shkak tė zvogėlimit tė shpenzimeve dhe paraqitjes sė shpejtė tė dyqanit tė saj online Ovi Store, Nokia ka vendosur tė mbyllė shėrbimin e vet pėr blerjen e pėrmbajtjeve pėr celularė.
Shėrbimi i Nokias me emrin Mosh i cili ėshtė i dedikuar pėr pėrmbajtjet e celularėve ėshtė duke i mbyllur dyert e veta. Edhe pse Nokia kohė mė parė ėshtė lavdėruar pėr mbi 137 milionė shkarkime nga ky shėrbim, zvogėlimi i shpenzimeve dhe ardhja nė skenė e dyqanit Ovi Store kanė shkaktuar mbylljen e shėrbimit - Mosh.

Nė shėrbim kanė mundur qė pėrmbajtjet t’i vendosin vet pėrdoruesit, derisa Nokia pėr shkak tė pėrmbajtjeve tė papėrshtatshme (pornografi dhe materiale tė mbrojtura) veēmė po pėrballej me kritika. Shėrbimi qė prej paraqitjes sė tij, diē mė pak se dy vite, nuk ka arritur tė largohet nga faza eksperimentale.

Zėvendėsimin pėr shėrbimin Mosh pėrdoruesit do tė mund ta gjejnė nė dyqan online Ovi Store, mirėpo me kufizime shumė mė tė mėdha pėr sa i pėrket vendosjes sė materialeve personale.

Data zyrtare e mbylljes sė shėrbimit Mosh ende nuk ėshtė publikuar, derisa Ovi Store fillon me punė nė muajin maj tė kėtij viti.

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Nokia mbyll shėrbimin Mosh
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Sot nė moshėn 72 vjeēare vdiq Prof. Dr. Emrush Gashi

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: