PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Celular rrėshqitės i ndjeshėm nė prekje

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4195
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Celular rrėshqitės i ndjeshėm nė prekje   Mon Mar 23, 2009 12:20 pmPajisja mė e re telekomunikuese nga tabori i Lenovos na duket tėrheqės qė nė shikim tė parė, mirėpo assesi nuk po arrijmė tė kuptojmė qė gjatė paraqitjes sė tij kanė vendosur ta emėrojnė me X1. Me emrin e njėjtėn, nė fakt, paraqitet edhe njė prej celularėve mė tė ri nga tabori i Sony Ericsson – Xperia X1.
Lenovo ja ka paraqitur publikut celularin e vet mė tė ri me shenjėn X1. Pajisja pėrmban ekran tė ndjeshėm nė prekje WQVGA prej 3.2 inēėsh, formė rrėshqitėse, GPS tė integruar, qasje pėr kartelat e memories microSD, shumė mundėsi multimediale dhe karakteristika tjera qė pėrkasin me kėtė lloj tė pajisjeve.

Celularin Lenovo X1 e fut nė funksion Touch Dream, softuer i cili ėshtė zhvilluar nė taborin e kėsaj kompanie kineze. Dimensionet e pajisjes i pėrbėjnė 115 x 55 x 12.5 milimetra, derisa ēmimi tani pėr tani mbetet i panjohur.

Risia nga Lenovo fillimisht ėshtė paraqitur nė tregun kinez, derisa nė pjesėn tjetėr tė botės do tė duhej tė paraqitej gjatė kėtij viti.

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Celular rrėshqitės i ndjeshėm nė prekje
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: