PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Prezantohet “So Iphone 3.0”

Go down 
AuthorMessage
arbias
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 530
Age : 24
Location : Kosova
Job/hobbies : YuGiOh
Thanks : 0
Pikėt : 3592
Registration date : 2009-02-03

PostSubject: Prezantohet “So Iphone 3.0”   Tue Mar 24, 2009 5:31 am


Ngjarja e rėndėsishme e organizuar nga kompania Apple ėshtė fokusuar nė vetėm njė gjė tė vetme – nė iPhone, dhe jo nė anėn hardverike tė iPhone, por nė atė tė softuerit.

Mė saktėsisht ėshtė folur pėr versionin e ri tė sistemit operativ pėr iPhone, i cili ėshtė emėruar iPhone 3.0.

Risitė qė ky version i ri i sistemit operativ 3.0. do tė sjell nė treg ėshtė njė listė e madhe e risive (ka mė shumė se 100) tė cilat do ta lehtėsojnė punėn, ndėrsa ndėrkohė do tė ketė edhe opsione tjera pėr tė pėrfituar nga aplikacionet pėr iPhone.

Pėr shembull, do tė ketė njė opsion parapagimi pėr njė aplikacion, tė cilin pėrdoruesi mund ta zgjasė nė njė periudhė tė caktuar kohore.

_________________
*~Ar*Bi*~As*

Back to top Go down
View user profile
arbias
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 530
Age : 24
Location : Kosova
Job/hobbies : YuGiOh
Thanks : 0
Pikėt : 3592
Registration date : 2009-02-03

PostSubject: Re: Prezantohet “So Iphone 3.0”   Tue Mar 24, 2009 5:31 am

WOHA

_________________
*~Ar*Bi*~As*

Back to top Go down
View user profile
 
Prezantohet “So Iphone 3.0”
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: