PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Prezantohet makina Tesla Roadster

Go down 
AuthorMessage
arbias
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 530
Age : 24
Location : Kosova
Job/hobbies : YuGiOh
Thanks : 0
Pikėt : 3597
Registration date : 2009-02-03

PostSubject: Prezantohet makina Tesla Roadster   Tue Mar 24, 2009 5:38 am

Roadster 2009 ka katėr dyer dhe zė vetėm dy pasagjer. Ėshtė njė makinė sportive dhe shumė e pėrshtatshme me vetėm dy shpejtėsi.

Motori i saj standard ka 258 fuqi dhe bėn lirim standard tė gazrave.

Roadster 2009 ėshtė projekt i vitit 2008 por nė shitje ka dalė kėtė viti dhe kushton 109 000 dollarė.

_________________
*~Ar*Bi*~As*

Back to top Go down
View user profile
 
Prezantohet makina Tesla Roadster
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Fizikanti Nikola Tesla (1856 -1943)
» Aksidenti i Xhorxh Majkėll, zbulohet makina luksoze e shkatėrruar

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: