PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Hathaway luan nė “Garland”

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
arbias
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 530
Age : 23
Location : Kosova
Job/hobbies : YuGiOh
Thanks : 0
Pikėt : 3146
Registration date : 2009-02-03

PostSubject: Hathaway luan nė “Garland”   Tue Mar 24, 2009 5:40 am

Anne Hathaway do tė luaj nė njė rol qė ka tė bėj me ylberin.

Aktorja e nominuar pėr Oskar tani do ta luaj rolin e Judy Garland nė dy filma qė do tė adaptohen nga biografia e Gerald Clarke e vitit 2000. Ai quhen. “It's titled Get Happy: The Life of Judy Garland”.

Lajmėrimi ėshtė bėrė sot nga bosi i “Weinstein Co”, Harvey Weinstein.

Aktorja 26 vjeēare ka treguar aftėsitė e saj tė kėndimit dhe vallėzimit muajin e kaluar nė “Academy Aėards”, kur kėndoj me prezantuesin Hugh Jackman.

Hathaway ishte e nomuinuar pėr njė oskar pėr rolin kryesor vitin e kaluar nė filmin “Rachel Getting Married”.

_________________
*~Ar*Bi*~As*

Back to top Go down
View user profile
 
Hathaway luan nė “Garland”
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Luan Myftiu: Rama po ndjek mallkimin: 'pas meje, le tė bėhet kiameti'
» Dhurata Lazo - Bejleri, njė pianiste e shqiptare qė luan Shopenin nė teatrot e Gjermanisė
» Asllan Luan Dibrani:Nofkagjinjtė plagė e zhvillimit shoqėror dhe kulturor tek shqiptarėt!
» Luan Basha: EPOPEJA-e UCK-se
» Nė Fabrikėn e Ēimentos:Nga Ditari i Luan Ēipit

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: