PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Acer Android nė shtator?

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4137
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Acer Android nė shtator?   Tue Mar 24, 2009 3:07 pmSipas informatave tė pavėrtetuara, celulari i parė i kompanisė Acer i bazuar nė Android dhe me ekran tė ndjeshėm nė prekje vjen nė treg gjatė muajit shtator tė kėtij viti.
Portali Engadget bart shkrimin e javores filipinase “Business Mirror” e cila gjoja ka arritur deri tek tė dhėnat e besueshme nga Acer, sipas tė cilave celulari i parė i tyre me sistemin operativ Android nga Google dhe ekranin e ndjeshėm nė prekjes do tė duhej tė del nė shitje gjatė shtatorit tė kėtij viti.

Shenja zyrtare do tė duhej tė jetė A1, derisa ai do tė paraqitet paralelisht me tre celularė tjerė tė kėtij prodhuesi, nga tė cilėt edhe disa do tė duhej tė ishin me Android, por ende nuk dihet se cili.

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Acer Android nė shtator?
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» FOTO TĖ MUAJIT SHTATOR 2015

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: