PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Samung netbook NC310

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4200
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Samung netbook NC310   Tue Mar 24, 2009 3:08 pmNetbooku i tretė i paralajmėruar nga Samsung vjen me procesorin Atom nga Intel dhe ekran prej 10 inēėsh nė njė shtėpizė interesante me mundėsi zgjidhjeje prej katėr ngjyrash.
Nė tė ėshtė integruar procesori Atom nė 1.6 GHz, ekrani ėshtė me diagonale prej 10 inē, derisa pesha e tij ėshtė 1.23 kilogramė. Kapaciteti i diskut ėshtė 120 gigabajt, ėshtė integruar njė gigabajt e memories punuese dhe ėshtė siguruar edhe mbėshtetje pėr rrjetet Wi-Fi e HSDPA.

Varėsisht nga versioni, bateria ofron nga pesė deri nė njėmbėdhjetė orė autonomi.

Ēmimi nuk ėshtė publikuar, mirėpo ajo qė dihet ėshtė se nė tregjet mė tė mėdha ai do tė ishte nė dispozicion pėr blerje sė shpejti.

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Samung netbook NC310
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: