PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Telefonat e menēur pėrbėjnė njė tė tretat e celularėve

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4195
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Telefonat e menēur pėrbėjnė njė tė tretat e celularėve   Wed Mar 25, 2009 10:36 amSipas tė dhėnave tė fundit tė kompanisė reklamuese AdMob, telefonat e menēur janė ēdo ditė e mė tė popullarizuar nė mesin e pėrdorueseve, gjė qė ka rezultuar se pjesėmarrja e kėtyre pajisjeve nė numrin e pėrgjithshėm ka arritur deri nė 30 pėr qind tė numrit tė pėrgjithshėm tė celularėve.
Sipas tė dhėnave tė AdMob, para njė viti telefonat e menēur kanė pėrbėrė 26 pėr qind tė numrit tė pėrgjithshėm tė celularėve.

AdMob reklamon nė rreth 6.000 faqe interneti nė mbarė botėn dhe pikėrisht falė tyre e ka matur se me ēfarė lloj pajisjesh njerėzit i qasen reklamave tė caktuara.

Sa i pėrket pjesėmarrjes sė prodhuesve, gjithmonė sipas tė dhėnave tė AdMob, Apple iPhone ka grabitur 33 pėr qind tė pjesėmarrjes, derisa pėrcillet nga Blackberry Curve, Blackberry Pearl, Palm Centro dhe HTC Dream (i njohur si G1).

Tė dhėnat e publikuara kanė tė bėjnė me tregun e Shteteve tė Bashkuara tė Amerikės.

www.admob.com

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Telefonat e menēur pėrbėjnė njė tė tretat e celularėve
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: