PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Moratti: Nuk do tė mė bėnin keq €100m pėr Ibran

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3914
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Moratti: Nuk do tė mė bėnin keq €100m pėr Ibran   Thu Mar 26, 2009 1:40 am

Presidenti i Interit, Massimo Moratti, ėshtė i hapur ta shesė sulmuesin Zlatan Ibrahimovic pėr 100 milionė euro.
Edhe pse trajneri Jose Mourinho dhe drejtori sportiv i Nerazzurėve, Ernesto Paolillo, kanė deklaruar se njeriu kryesor i zikaltėrve nuk do tė largohet nga Giuseppe Meazza, presidenti Moratti ia ka hapur derėn sulmuesit duke ia caktuar ēmimin.

“Nuk do t’i refuzoja 100 milionė euro pėr Ibrahimovicin”, ka thėnė Moratti pėr “Il Corriere Dello Sport”.

Pėr mė shumė, presidenti zikaltėr ka deklaruar se nuk ėshtė i nevrikosur me Ibrahimovicin, sepse ai ka dhėnė shumė pėr skuadrėn, dhe se nuk mund ta imagjinojė tė ardhmen pa tė. Por, nėse ai dėshiron tė largohet atėherė Interi do ta lėshojė pėr njė shumė tė konsiderueshme parash.
Back to top Go down
View user profile
 
Moratti: Nuk do tė mė bėnin keq €100m pėr Ibran
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: