PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Zenit interesohet pėr Adrianon

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3942
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Zenit interesohet pėr Adrianon   Thu Mar 26, 2009 1:42 am

E ardhmja e sulmuesit brazilian Adriano tek kampioni i Italisė, Interi, vazhdon tė mbetet e pasigurt, derisa pėr shėrbimet e tij i interesuar ėshtė edhe fituesi i Kupės UEFA, Zenit St Petersburg.
Tuttosport shkruan se sulmuesi brazilian i ka thėnė agjentit tė tij, Gilmar Rinaldi, se ai ėshtė duke menduar largimin nga Interi.

Rinaldi ia ka pėrcjellė lajmin edhe drejtorit tė Interit, Marco Branca, si dhe faktin se disa klube rivale janė tė interesuara pėr sulmuesin.

Nė mesin e tė interesuarve ėshtė edhe klubi rus Zenit St Petersburg, qė tashmė ka rėnė nė kontakt me Rinaldin dhe ėshtė shprehur i gatshėm tė transferojė brazilianin.
Back to top Go down
View user profile
 
Zenit interesohet pėr Adrianon
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: