PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Ferdinand zgjedh Vidicin pėr lojtar tė vitit

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3921
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Ferdinand zgjedh Vidicin pėr lojtar tė vitit   Thu Mar 26, 2009 1:43 am

Rio Ferdinand mendon se partneri i tij nė mbrojtjen e Manchester Unitedit, Nemanja Vidic, duhet tė shpallet lojtari mė i mirė nė Ligėn Premier kėtė sezon.
“Mendoj se ai duhet tė shpallet lojtari i vitit kėtė sezon, ai e meriton kėtė epitet”.

“Zakonisht lojtarėt e sulmit favorizohen mė shumė pėr trofe personale, prandaj mendoj se do tė ishte njė ndryshim pozitiv qė tė shpallej njė mbrojtės kėtė vit”.

“Para disa vitesh John Terry ėshtė shpallur lojtari mė i mirė i vitit, mirėpo tė rrallė janė mbrojtėsit qė e kanė fituar kėtė trofe”, ka thėnė Ferdinand pėr “Sky Sports News”.
Back to top Go down
View user profile
 
Ferdinand zgjedh Vidicin pėr lojtar tė vitit
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Bale Beka:Festohet perfundimi i vitit shkollor
» KQZ: Deri nė orėn 13:00 kanė votuar 35,24% e zgjedhėsve. PD: Pjesėmarrja mbi 36 pėrqind
» Besnik Dizdari: 28 vėllimet e veprės sė Dr. Samimit dhe njė traktat sportiv i vitit 1935
» Beka: 24 raste tė vetėvrasjeve nė gjashtėmujorin e parė tė vitit 2010
» Gani Qarri:Ēlirimi i Shkupit dhe ngritja e Flamurit Kombėtar nga Bajram Daklani mė 12 gusht tė vitit 1912

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: