PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Ajax mohon kalimin e Van Basten nė Milan

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3976
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Ajax mohon kalimin e Van Basten nė Milan   Thu Mar 26, 2009 1:44 am

Menaxheri i klubit Ajax, David Endt, beson se Marco van Basten do ta respektojė marrėveshjen me klubin dhe nuk do tė kalojė nė Milan nė sezonin e ardhshėm.
Ish-lojtari i Milanit, Marco van Basten, ėshtė lidhur me pozitėn e trajnerit tė Milanit si zėvendėsim pėr Carlo Ancelottin, nėse ky i fundit largohet nga ekipi Italian nė fund tė sezonit.

“Nuk besoj se Van Basten mund tė jetė trajneri i ardhshėm i Milanit. Jam i bindur se ai do tė qėndrojė tek ne, ka marrėveshje katėrvjeēare dhe njė projekt teknik i cili duhet tė respektohet dhe implementohet”, ka thėnė Endt.
Back to top Go down
View user profile
 
Ajax mohon kalimin e Van Basten nė Milan
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: