PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Seedorf: Edhe njė trofe tė LK

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3676
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Seedorf: Edhe njė trofe tė LK   Thu Mar 26, 2009 1:44 am

Edhe pse e ka fituar katėr herė titullin e Ligės sė Kampionėve, mesfushori i Milanit, Clarence Seedorf, dėshiron ta ngrejė edhe njėherė trofeun para se ta pėrfundojė karrierėn e tij si futbollist.
“Pasi ta fitoj titullin e pestė tė Ligės sė Kampionėve, do ta pėrfundoj karrierėn si futbollist, ose eventualisht do tė luajė edhe njė vit pas”.

“Titulli i pestė i Ligės sė Kampionėve ėshtė ėndrra ime. Ėshtė e vetmja ėndėrr qė e kam pėr ta realizuar”.

“Dėshiroj tė arrij edhe nė nj finale, ta fitojė edhe njė trofe, dhe pastaj mund ta shikoj karrierėn time dhe tė them se kam kaluar njė rrugė tė bukur”, ka thėnė holandezi pėr “La Repubblica”.
Back to top Go down
View user profile
 
Seedorf: Edhe njė trofe tė LK
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Asllan Dibrani: Gjergj Kastriot Skėnderbeu edhe pėr se vdekuri po i tremb armiqtė!
» Shkrime nga Xun Ēetta:Ndodhi edhe kjo
» Teuta ishte mbretėreshė ilire, ajo mėkėmbėsoi tė shoqin, Agronin, nė vitin 231 p.e.s.(A i ngjan edhe Presidentja e re e Kosovės Mbretreshės sonė)
» Hoxha: Ne pranojmė edhe tė vritemi, por edhe tė vrasim. Ne jemi pro Xhihadit
» Krajka: Kėnga e Vaēe Zelės qė u kėndua vetėm njė herė

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: