PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Veron: Messi ėshtė mė i miri nė botė

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3942
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Veron: Messi ėshtė mė i miri nė botė   Thu Mar 26, 2009 1:45 am

Edhe njė tjetėr lojtar iu ėshtė bashkėngjitur zėrave tė cilat pohojnė qė Lionel Messi ėshtė lojtari mė i mirė nė botė, dhe ky ėshtė bashkėkombėsi i tij Juan Sebastian Veron.
“Tani pėr tani, Messi ėshtė lojtari mė i mirė nė botė dhe kur ekziston njė lojtar qė i ka kėto karakteristika, ėshtė e zakonshme qė tė gjithė mundohen tė luajnė si ai”.

“Dy vitet e fundit ai ėshtė pjekur mjaft si lojtar, sepse ka fituar shumė pėrvojė”, ka deklaruar Veron pėr “TyC Sports”.
Back to top Go down
View user profile
 
Veron: Messi ėshtė mė i miri nė botė
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: