PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Iniesta: Shpresoj tė rikuperohem sa mė shpejtė

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3921
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Iniesta: Shpresoj tė rikuperohem sa mė shpejtė   Thu Mar 26, 2009 1:46 am

Mesfushori i Barcelonės, Andres Iniesta, tė martėn ka udhėtuar nė Madrid pėr t’iu bashkėngjitur skuadrės sė Pėrfaqėsueses spanjolle, edhe pse ai pritet tė mungojė nė ndeshjet e kombėtares sė tij pėr shkak tė lėndimit.
24-vjeēari u lėndua nė ndeshjen e fundjavės qė shkoi kundėr Malagas nė La liga dhe pritet tė qėndrojė jashtė fushe pėr dy javė.

“E kisha patjetėr tė vija sepse unė jam grumbulluar me Pėrfaqėsuesen. Kemi folur pėr lėndimin dhe shpresoj tė rikuperohem sa mė shpejtė qė ėshtė e mundur”.

“Jam i zemėruar pėr kėtė lėndim. Do ta kem vėshtirė tė qėndroj si spektator. Megjithatė shpresoj tė rikuperohem shpejt dhe tė jem i gatshėm tė luaj pėr Barcelonėn nė Primera Division dhe nė Ligėn e Kampionėve”, ėshtė shprehur spanjolli pėr “Las Rozas”.
Back to top Go down
View user profile
 
Iniesta: Shpresoj tė rikuperohem sa mė shpejtė
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Pirro Ēako: Ju rrėfej 25 vitet me Invėn, nuk ia fal lidhjen e shpejtė me njė burrė tjetėr

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: